Zajímavosti

Osmý nejlepší průměr vstřelených gólů z celé Prahy

Dnes vyšel článek na webu Pražského fotbalového svazu článek, ve kterém jsme zmíněni i my.  Tato zmínka potvrzuje, že máme kvalitní tým, který má střeleckou formu. Mezi konkurencí týmů z vyšších soutěží jsme získali osmé místo s průměrem 4,44 branky na zápas. Jde o velký historický úspěch a děkujeme PFS za propagaci našeho klubu.  

Z klubu

Rozpis utkání na jarní část sezony zveřejněn

Pražský fotbalový svaz, organizátor námi hrané soutěže, zveřejnil rozpis utkání na jarní část sezony 2022/23. Na podzim jsme hráli velmi dobře, zimujeme na 4. místě tabulky soutěže. Doufejme, že našim hráčům forma vydrží i na jaře. Před řádnými zápasy odehrajeme i zápasy přátelské, o nichž Vás budeme informovat. Těšíme se na Vás.

Zajímavosti

Statistiky našich hráčů za podzim

Statistiky našich hráčů nám přály a vzhledem k tomu, že se v době zimní pauzy se toho na trávníku moc neděje. Na druhou stranu bychom rádi shrnuli podzimní část sezony 2022/23 z pohledu nudných, ale důležitých statistik. Naším nejlepším střelcem a pátým nejlepším střelcem soutěže byl Martin Tousek s 9 vstřelenými brankami. Pomyslné stříbro za vstřelené…
Continue reading Statistiky našich hráčů za podzim